Organizator

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

Partner Generalny

CloudBees
CloudBees jest wiodącym na świecie dostawcą platformy DevOps do zarządzania procesem dostarczania oprogramowania. CloudBees umożliwia programistom skupienie się na tym co ma znaczenie i co robią najlepiej: tworzeniu oprogramowania, jednocześnie dając kadrze zarządzającej poczucie bezpieczeństwa, dzięki narzędziom do zarządzania ryzykiem i badania zgodności z regulacjami wytwarzanego oprogramowania.

Partner Strategiczny

CyberArk
CyberArk to cieszący się powszechnym zaufaniem ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych. Zaprojektowane od podstaw z myślą o bezpieczeństwie rozwiązanie CyberArk Privileged Account Security Solution to najbardziej wszechstronny i kompletny produkt do ochrony kont uprzywilejowanych, przeznaczony do wdrożeń zarówno w lokalnych środowiskach IT firm, jak i w chmurze oraz w środowiskach OT/SCADA. CyberArk PAS pozwala kompleksowo chronić konta uprzywilejowane oraz stworzyć spójną politykę bezpieczeństwa poświadczeń zarówno dla użytkowników jak i maszyn czy aplikacji, a hasła, klucze SSH i sekrety przechowuje w szyfrowanym i w pełni audytowanym sejfie. System daje możliwość zabezpieczenia organizacji przed wieloma atakami polegającymi na nieuprawnionym pozyskaniu poświadczeń użytkownika uprzywilejowanego.
F5
F5 Networks: notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka – lider rynku wsparcia biznesu w obszarze bezpieczeństwa aplikacji i sieci. F5 dostarcza rozwiązania do największych światowych przedsiębiorstw, dostawców usług, organizacji rządowych oraz uznanych marek konsumenckich. F5 umożliwia tym podmiotom organizację wybranej infrastruktury bez poświęcenia w zakresie szybkości działania i kontroli nad nią.

Główny Partner Merytoryczny

Microsoft
Microsoft enables digital transformation for the era of an intelligent cloud and an intelligent edge. Its mission is to empower every person and every organization on the planet to achieve more.
Whether you're just starting your developer career or an experienced professional, our hands-on approach helps you arrive at your goals faster, with more confidence and at your own pace. Visit the home for Microsoft documentation and learning for developers and technology professionals.
#InventwithPurpose

Partner Merytoryczny

Cloudware
Cloudware Polska jest producentem oprogramowania, integratorem systemów IT, a przede wszystkim partnerem w transformacji technologicznej Klientów. Budujemy oraz modernizujemy systemy, łączymy nowoczesne technologie z rozwiązaniami czołowych producentów. Od ponad 10 lat tw orzymy polską branżę IT. Wieloletnia współpraca z technologicznymi liderami, pozwoliła nam stworzyć unikalną ofertę wartości, która nie tylko uwzględnia wszystkie potrzeby naszych Klientów, ale przede wszystkim wspiera ich w procesach biznesowych.
www.cloudware.pl
IT HUB at Philip Morris
Mindbox
Mindbox jest spółką technologiczną. Specjalizujemy się w wykorzystaniu zaawansowanych technologii do osiągnięcia celów biznesowych Klientów. Technologię traktujemy utylitarnie, jako narzędzie służące osiągnieciu celu. Dzięki rzetelności i proaktywnemu podejściu naszych konsultantów inicjalne projekty zazwyczaj przekształcają się w długofalową współpracę. Mindbox od lat dostarcza szeroki zakres usług wspierając Klientów w cyfrowej transformacji. Wyróżniliśmy cztery strategiczne obszary, w ramach których oferujemy nasze usługi:
  • Intelligent Process Automation – automatyzacja procesów biznesowych przy użyciu inteligentnych technologii (RPA, OCR i AI)
  • Automated ERP – wdrażamy, dostosowujemy, optymalizujemy i utrzymujemy u Klientów z całego świata elastyczny, bezpieczny i otwarty ERP dla średniej wielkości firm produkcyjnych i dystrybucyjnych
  • Mindworkers – outsourcing usług IT - zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów
  • Cloud Native  – budujemy zintegrowane, zrównoważone i otwarte środowiska CI/CD oparte o kontenery umożliwiające bezpieczne i częstsze dostarczanie sprawdzonych zmian w kodzie aplikacji
Spica Solutions
Spica Solutions, Advisory & Technology Challenger, oferuje niestandardowe i przełomowe rozwiązania automatyzujące i usprawniające procesy IT. Wspiera Klientów w szybszym i bezpiecznym rozwoju. Dostarcza rzeczywistą wartość, działając niekonwencjonalnie, zwinnie i skutecznie. W ofercie firmy znajdują się usługi, produkty własne oraz rozwiązania oparte o technologie wyselekcjonowanych partnerów. Firma operuje w zakresie monitoringu i diagnostyki systemów i aplikacji, automatyzacji wdrożeń (CI/CD), zarządzania danymi, zarządzania jakością i cyberbezpieczeństwa. Klientami firmy Spica Solutions są czołowi gracze na polski rynku finansowym, energetycznym i retail. Na pokładzie firmy pracują wysoko wykwalifikowani eksperci z doświadczeniem w kilkudziesięciu projektach wdrożeniowych i usługowych, doceniani przez Klientów i nagradzani na międzynarodowych galach.
SPLUNK
Splunk Inc. turns data into doing with the Data-to-Everything Platform. Splunk technology is designed to investigate, monitor, analyze and act on data at any scale. Our powerful platform and unique approach to data have empowered companies to improve service levels, reduce operations costs, mitigate risk, enhance DevOps collaboration and create new product and service offerings.

Partner Warsztatów

Clarite
CLARITE Polska S.A. jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku dostawców zaawansowanych rozwiązań IT posiadającą autoryzację wiodących producentów oprogramowania, ponad 30 wykwalifikowanych inżynierów (około 150 certyfikatów), zdolnych do reagowania na dynamiczne zmiany rynkowe. Działamy w obszarze Integracji Systemów, rozwiązań klasy ECM/BPM, Zaawansowanej Analityki a także wspierania ciągłości procesów wytwórczych oprogramowania. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy do pomocy naszym Klientom w transformacji DevOps, umożliwiamy wykonanie kolejnego, zwinnego kroku i wspólnie budujemy przestrzeń do zarządzania automatyzacją w oparciu o już funkcjonujące w Firmach narzędzia. Nasze mocne strony to doświadczenie i wiedza, specjalizacja i koncentracja, unikalna metodyka i podejście.

Mecenas

Allegro
Obecnie jesteśmy jedną z największych firm handlowych w Polsce i Europie oraz znajdujemy się na liście TOP 10 największych firm e-commerce na świecie! Na Allegro sprzedaż prowadzi ponad 140 tysięcy firm - to nie tylko największe światowe marki, ale w większości małe i średnie polskie firmy handlowe. W serwisie założono dotychczas 21 milionów kont, a nasi klienci codziennie kupują na platformie ponad milion produktów! Przeszło 90% z nich stanowią rzeczy nowe, sprzedawane po ustalonej cenie, z gwarancją, a ostatnio również z ubezpieczeniem. Allegro oferuje również nowoczesne usługi finansowe online, takie jak raty 0% oraz leasing. Dzięki temu przyczyniamy się do ciągłego polepszania standardów na rynku e-commerce: dbając o prawa konsumentów, a jednocześnie wspierając rozwój przedsiębiorczości.
Onteon
Onteon Tech is a deep technology startup that provides complete platform for developing, deploying and managing applications. Our platform solves customers' problems with complex and costly IT environments to provide applications and services. Also, it supports maintaining their legacy applications and transition journey from traditional to modern distributed architectures. We help to manage the problem of shrinking budget by delivering effortless platform which requires less people resources, less IT infrastructure components and less time to go live with customer applications.

Onteon is a software stack to orchestrate, scale, communicate and manage modern applications and legacy ones in an efficient and effortless way.
No matter if it is containerized or non-containerized.
It runs on-premise, in the cloud and hybrid.
We developed it from scratch.
It just works.

Patronat

Data Community Poland
We are a group of enthusiasts working with all aspects of data gathering, storing, processing and presentation. We enjoy sharing our knowledge, networking and having loads of fun during our small and big events all over Poland.
DataOps Poland
Fundacja DigitalPoland
Just join IT | Just Geek IT
Just Join IT to polski startup, który jest pierwszym wyborem specjalistów IT poszukujących pracy u najlepszych marek technologicznych w kraju i na świecie. Najpopularniejszy i najszybciej rozwijający się portal rekrutacyjny w Polsce z ogłoszeniami pracy dla branży IT, który miesięcznie odwiedza ponad 250 tys. programistów. Odkryj globalne możliwości branży i znajdź pracę tu, gdzie rekrutują najlepsi. Dołącz do największej społeczności IT w Polsce!
MegaPraca.pl
MegaPraca.pl to jedna z największych wyszukiwarek ofert pracy w Polsce. Celem naszego projektu jest stworzenie najlepszej wyszukiwarki ofert pracy działającej podobnie jak Google czy Bing. Dzięki nam nie musisz już codziennie sprawdzać dziesiątek stron w poszukiwań Twojej wymarzonej pracy - wystarczy Ci jedna strona, która agreguje wszystkie inne. Wpisując w naszą wyszukiwarkę zapytania, otrzymujesz linki do ofert z tysięcy stron które najbardziej pasują do twoich oczekiwań.
Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy
Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy to interdyscyplinarny instytut naukowy i lider w przetwarzaniu informacji o polskiej nauce. Głównym zadaniem instytutu jest ułatwianie szybkiego dostępu do aktualnej oraz kompleksowej informacji o polskiej nauce – to tu gromadzone są, analizowane i tworzone informacje o sektorze badań i rozwoju, o polskich naukowcach, projektach naukowych i aparaturze badawczej. Raporty tworzone na podstawie tych danych mają wpływ na kształtowanie polskiej polityki naukowej. Pracownicy OPI PIB tworzą inteligentne systemy informatyczne dla sektora publicznego oraz o zastosowaniu komercyjnym, prowadzą liczne prace badawcze, analizują działalność polskiego sektora badań i rozwoju oraz szerzej – świata nauki, a także badają, w jaki sposób nowe media kształtują społeczeństwo i wpływają na biznes i jak rozwija się sztuczna inteligencja. OPI PIB jest jednostką nadzorowaną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Szkoła DevNet
Szkoła DevNet to miejsce, w którym zaczniesz swoją przygodę z automatyzacją infrastruktury IT. Zarówno tej tradycyjnej, składającej się z fizycznych przełączników, routerów i firewalli, tej w chmurze publicznej jak i rozwiązań hybrydowych. Zobacz, jakich narzędzi warto używać, doskonal swoje umiejętności programistyczne, zaplanuj odpowiednio wdrożenie automatyzacji w swojej firmie.

Patronat Medialny

Fintek
Grupa pasjonatów fintechu oraz nowych technologi i nowoczesna redakcja, której misją jest profesjonalne przekazywanie informacji o sektorze finansów i technlogii. Publikujemy kluczowe wiadomości dotyczące bankowości, finansów i płatności. W zespole Fintek są redaktorzy, którzy pracowali w czołowych polskich serwisach finansowych.
Jobsora
Jobsora to strona, której głównym i jedynym zadaniem, jest pomoc w znalezieniu najlepszej pracy. Na Jobsora można znaleźć aktualne oferty pracy w całym kraju. Codziennie otrzymujemy nowe propozycje z ponad 250 agencji rekrutacyjnych i bezpośrednich pracodawców w Polsce. Tworząc Jobsora, staraliśmy się, aby strona była tak prosta, jak to możliwe. Wszystko, co musi zrobić użytkownik, to wpisać stanowisko i wskazać lokalizację, w której szuka pracy. W razie potrzeby zawsze można zmienić kryteria wyszukiwania lub użyć filtrów, aby uzyskać najdokładniejsze wyniki. Jobsora — znajdź pracę już dziś!

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2021 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.