Organizator

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

Partner Generalny

CloudBees
CloudBees jest wiodącym na świecie dostawcą platformy DevOps do zarządzania procesem dostarczania oprogramowania. CloudBees umożliwia programistom skupienie się na tym co ma znaczenie i co robią najlepiej: tworzeniu oprogramowania, jednocześnie dając kadrze zarządzającej poczucie bezpieczeństwa, dzięki narzędziom do zarządzania ryzykiem i badania zgodności z regulacjami wytwarzanego oprogramowania.

Partner Merytoryczny

SPLUNK
Splunk Inc. turns data into doing with the Data-to-Everything Platform. Splunk technology is designed to investigate, monitor, analyze and act on data at any scale. Our powerful platform and unique approach to data have empowered companies to improve service levels, reduce operations costs, mitigate risk, enhance DevOps collaboration and create new product and service offerings.

Partner Warsztatów

Clarite
CLARITE Polska S.A. jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku dostawców zaawansowanych rozwiązań IT posiadającą autoryzację wiodących producentów oprogramowania, ponad 30 wykwalifikowanych inżynierów (około 150 certyfikatów), zdolnych do reagowania na dynamiczne zmiany rynkowe. Działamy w obszarze Integracji Systemów, rozwiązań klasy ECM/BPM, Zaawansowanej Analityki a także wspierania ciągłości procesów wytwórczych oprogramowania. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy do pomocy naszym Klientom w transformacji DevOps, umożliwiamy wykonanie kolejnego, zwinnego kroku i wspólnie budujemy przestrzeń do zarządzania automatyzacją w oparciu o już funkcjonujące w Firmach narzędzia. Nasze mocne strony to doświadczenie i wiedza, specjalizacja i koncentracja, unikalna metodyka i podejście.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Monika Ludwig
m: +48 790 401 605
e: monika.ludwig@evention.pl

© 2021 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.