Cykl spotkań z managerami

DevOps Espresso

DevOps Espresso to cykl spotkań z managerami aktywnie rozwijających w swoich organizacjach kulturę DevOps w dużych organizacjach.

Zaproszeni do studia goście opowiedzieli o swoich doświadczeniach, o tym czego się przez lata nauczyli w pracy – w obszarze technologii, wdrożeń i organizacji, ale również współpracy, budowania relacji i zarządzania. Podzielili się swoimi przemyśleniami i wizją, dotyczącą roli i miejsca DevOps w firmie i rozwoju samej kultury.

Nasi goście doskonale rozumieją biznes, mają świetne umiejętności komunikacyjne, a także ściśle i proaktywnie współpracują z innymi działami w firmie. Zdradzili tajniki swoich sukcesów, podzielili się porażkami i opowiedzieli, czego ich one nauczyły i do czego doprowadziły.

Posłuchajcie, co mówią o swojej pracy i poznajcie bliżej wybitnych ekspertów a jednocześnie niezwykłe osobowości!

Rozmowy poprowadzą: 

Sekretarz Rady Programowej, Dyrektor ds. rozwoju
Evention
Founder
DataOps Poland
Kultura i narzędzia mają służyć ludziom – rozmowa z Piotrem Chrapałą, BNP Paribas Bank Polska

Pierwszą rozmowę przeprowadziliśmy z Piotrem Chrapałą, Dyrektorem Zarządzającym w Pionie Nowych Technologii i Wsparcia IT, BNP Paribas Bank Polska. Rozmawialiśmy o tym, czy dla niego jest DevOps, jak i dlaczego wdrożyli go w swoim banku, ale też z jakimi wyzwaniami to się wiązało. Rozmawialiśmy również o automatyzacji – czy warto automatyzować wszystko, a jeśli nie, to gdzie postawić granicę. Kultura i narzędzia mają służyć ludziom – poruszyliśmy również ten aspekt. Piotr opowiedział, jak w swoich zespołach godzi różne osobowości, jak tworzy z nich zespoły, które chcą i umieją ze sobą współpracować. Na koniec zaś podjęliśmy gorący obecnie temat kryzysu energetycznego i jego wpływu na działanie organizacji. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmowy!

Piotr Chrapała

Dyrektor Zarządzający, Pion Nowych Technologii i Wsparcia IT
BNP Paribas Bank Polska

Dane są nową ropą i powinny być używane do budowania produktów przez firmy – rozmowa z Viktorią Bukta, Shopify

W drugiej rozmowie spotkaliśmy się z Viktorią Buktą, Staff Data Developerem w Shopify. Viktoria uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, jak rozumieją i jak funkcjonuje w Shopify DataOps, czy i jak wspiera firmę w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych w oparciu o dane. Nie zabrakło również zagłębienia się w obszar metodologii wykorzystywanych w Shopify oraz rozmów o narzędziach. Zapraszamy do posłuchania efektów tego wyjątkowego spotkania.

Victoria Bukta

Staff Data Developer
Shopify

Aby wysłuchać naszych ekspertów zgłoś się tutaj:

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.