Mikołaj Poznerowicz
Key Account Manager, Cloudware

 

Maciej Szulc
Technical Specialist, IBM

Maciej to architekt rozwiązań ITSM od wielu lat zajmujący się w IBM tematyką szeroko rozumianych systemów wsparcia IT. Jego wiedza ekspercka obejmuje zagadnienia związane z obszarami zarządzania zdarzeniami, siecią, APM, ARM czy też Service Desk. Ostatnio swoją uwagę poświęcił zagadnieniom szeroko rozumianej chmury, konteneryzacji i Kubernetes - czego efektem był cykl szkoleń dla kilkuset osób, zainteresowanych praktycznym wdrożeniem tych technologii w dużych środowiskach informatycznych. Prywatnie pasjonuje się tematyką mikrosterowników, Internet of Things i integracją danych pomiarowych w narzędziach analitycznych i chmurowych. Jest również autorem szeregu publikacji i wystąpień technicznych w Polsce i za granicą, prowadził wykłady na czołowych uczelniach w Polsce.

 

Tomasz Król
Inżynier DevOps, Generali

Od dwunastu lat związany z IT w polskich bankach i firmach ubezpieczeniowych. Dziś pracuje w Generali jako inżynier DevOps, czyli w roli która jest dla niego „sweet spotem” między formalnym zarządzaniem cyklem życia oprogramowania biznesowego, a twardą administracją systemami IT. Łączy w niej swoją ponad dwudziestoletnią pasję do oprogramowania Open Source z jego praktycznym wykorzystaniem na dużą skalę do rozwiązywania realnych problemów realnych organizacji. Ponadto wierny fan Final Space.

 

Piotr Musiał
Manager IT - DevOps & App Operations, IT HUB at Philip Morris

Doświadczony manager techniczny z dużym doświadczeniem w zarządzaniu i wdrażaniu toolchaina DevOps. Obecnie odpowiada za budowanie i wdrażanie praktyk DevOps w PMI. Przed dołączeniem do PMI pracował jako Application Manager w IBM.

 

Kamil Stachowicz
Cloud Apps & Infra Solution Specialist, Microsoft

Specjalista od efektywnej transformacji środowiska IT – pomaga modernizować aplikacje, obniżać koszty infrastruktury, usprawniać procesy i skalować biznes dzięki możliwościom jakie daje migracja do chmury. Pracuje przy największych wdrożeniach chmurowych w Polsce.

Grzegorz Kornacki
Solutions Engineer, F5 Networks

W branży teleinformatycznej od ponad 20 lat. Pomaga usługodawcom oraz operatorom telekomunikacyjnym w tworzeniu i wdrażaniu usług dodanych, bezpieczeństwa, distaster-recovery oraz szeroko rozumianej wirtualizacji i automatyzacji. Certyfikowany Architekt Rozwiązań F5. Propagator technologii kontenerowych i metodologii CI / CD.

 

Paweł Skrzypek
Chief Technology Officer, AI Investments

Jest doświadczonym architektem systemów IT, posiadającym szeroką wiedzę w zakresie rozwiązań machine learning i Big Data. Paweł jest architektem rozwiązań chmurowych, specjalizującym się w tematyce multicloud. Bierze udział w projektach badawczych Horizon 2020 z tego obszaru.

Martin Polak
Senior Solution Architect
CloudBees

Automation expert and IT generalist for many years, enthusiastic about anything technical and addicted to skiing
Starting to work on open source projects - mainly games - during his studies of theoretical and mathematical physics, Martin evolved to an IT generalist. He has gained experience as developer, operator and later became consultant before turning into IT again. Having experienced many different roles, companies and problems to be solved, he is always keen to learn something new.

Marta Filipowicz
Konsultant biznesowy, EMCC coach i mentor, Trener biznesu
perform

Maciej Woropaj
Właściciel, M-Coaching

Ukończyłem Uniwersytet Łódzki oraz międzynarodowe studia Master of Public Administration na bazie MBA w Polsko – Amerykańskim Instytucje Zarządzania przy UŁ. Jestem też absolwentem studium podyplomowego „Coaching i Mentoring w Biznesie” na Politechnice Łódzkiej, studium „Różnice indywidualne” w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studium podyplomowego „Fundusze Strukturalne UE” na UŁ.

Jestem doświadczonym trenerem biznesu, edukatorem i konsultantem, który specjalizuje się w zakresie inteligencji emocjonalnej, budowania i pracy zespołów, przywództwa, psychologii różnic indywidualnych, komunikacji interpersonalnej, asertywności, a także efektywnej i skutecznej sprzedaży oraz narzędzi i metod usprawniających zarządzanie i poprawiających efektywność organizacji.

Posiadam m.in certyfikaty Matrik Professional Management Trainter – Management Training Tools, Certyfikat Regional Policy In European Union Teritorial Marketing Uniwersytetu w Udine (Włochy), Strategicznie dla Rozwoju Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Licencjonowanego Systemu Sprzedaży IMPACT®.

Osobnym i szczególnym obszarem moich zainteresowań jest profilaktyka uzależnień i innych zachowań niebezpiecznych oraz praca na rzecz rodzin. Jestem współzałożycielem fundacji, w której od 2006 r. wraz z przyjaciółmi tworzę i prowadzę programy profilaktyczne, integracyjne i kompetencyjne, oparte o narzędzia z zakresu inteligencji emocjonalnej, adresowane do dzieci, młodzieży i rodziców oraz nauczycieli i pedagogów, a także całych rodzin.
Mam szerokie zainteresowania, jednak główne pasje to czytanie książek o tematyce psychologicznej i literatury czeskiej, a także duchowość chrześcijańska, bieganie, podróże i muzyka. Od 24 lat jestem wokalistą w zespole „Mocni w Duchu”, grającym muzykę chrześcijańską, z którym nagrałem kilkanaście płyt i odwiedziłem niemal każdy zakątek Polski oraz znaczną część Europy. Od 18 lat jestem mężem. Mam dwóch synów i córkę.

Maciej Piotrowski
Director, IT Architecture, IQVIA

IQVIA to firma zajmująca się nauką o ludziach, skoncentrowana na wykorzystaniu danych i nauki do pomocy klientom z sektora opieki zdrowotnej znaleźć lepsze rozwiązania dla swoich pacjentów. Maciej jest architektem korporacyjnym, skoncentrowanym na rozwiązaniach Real World & Analytics. Zespoły danych RWAS zapewniają zestaw możliwości efektywnego zarządzania danymi medycznymi, które przyczyniają się do zmiany wykorzystania danych medycznych i zapewniają nowe sposoby rozumienia
choroby i wpływ leków. Do obowiązków Macieja należy:
• Konceptualizacja, rozwój i wdrożenie architektury technicznej dla produktów RWAS i usług.
• Nadzór nad wszystkimi aspektami rozwoju architektury podczas cyklu życia produktu.
• Zdefiniowanie strategii technologicznej dla zespołu RWAS Technology z naciskiem na systemy danych.
W swojej karierze Maciej zajmował kilka wyższych stanowisk technicznych, w tym stanowisko Głównego Technologa w sektorze usług finansowych oraz w globalnej organizacji świadczącej usługi. Jego pasja zawsze dotyczyła obszarów architektury korporacyjnej oraz danych i analityki.

 

Łukasz Sztachański
Cloud Lead, Mindbox

związany jest z pracą w chmurze publicznej i data-center od 2007 roku jako inżynier i architekt. Swoje doświadczenie budował począwszy od firmy hostingowej i zarządzaniu dużym środowiskiem, przez projektowanie rozproszonych systemów w chmurze prywatnej i publicznej, po rozwijanie i optymalizowanie platform kontenerowych Kubernetes i Red Hat OpenShift. W swojej karierze, Łukasz brał udział w dużych projektach cyfrowej transformacji; z aplikacji monolitycznych i statycznych procesów do automatycznie zarządzanych i redundantnych mikroserwisów. Z racji doświadczenia w pracy w dużych środowiskach (1k+ serwerów) jest fanem pełnej automatyzacji, infrastruktury w kodzie oraz automatycznego zarządzania logiką aplikacji.

Piotr Wojciechowski
Network Solutions Architect, inleo/IT Playground/Szkoła DevNet

(CCIE #25543) – Konsultant IT, architekt rozwiązań sieciowych, programista, entuzjasta rozwiązań chmurowych, stąpający po ziemi praktyk w tematach bezpieczeństwa, automatyzacji, entuzjasta RODO i ochrony danych osobowych. Developer w projekcie Ansible, partner w firmie inleo. Uczestniczy w projektach dla klientów z szerokiego sektora Service Providers oraz Enterprise. Zajmuje się zarówno typowymi zagadnieniami z zakresu routingu, switchingu, IP/MPLS, technologiami VoIP i Wireless, jak i nie ucieka od nowych trendów jakimi są choćby SDN, cloud computing, konteneryzacja czy machine learning. Administrator portalu CCIE.PL oraz serwisu szkoladevnet.pl

Robert Pławiak,
Prezes Zarządu, Grupa Pelion / ILS Sp. z o.o.(IT SHARED SERVICES)

Prezes Zarządu spółki Intelligent Logistic Solutions (IT SHARED SERVICES Grupy PELION) oraz Prezes Fundacji IT LEADER CLUB POLSKA. Jest absolwentem warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku systemy komputerowe oraz studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie menadżerskie w sektorze IT. Zdobył je zarządzając procesami związanymi z informatyzacją, cyberbezpieczeństwem, budowaniem i realizacją strategii IT w instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych w Polsce.

W dotychczasowej karierze Robert Pławiak był związany m.in. z Bankiem Handlowym S.A., Inteligo Financial Services S.A., EFG Eurobank Ergasias S.A. (marka PolbankEFG), Funduszem Mikro Sp. z o.o., FM BANK S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A., Grupą PZU i Grupą EFL.

W wyżej wymienionych spółkach Prezes Zarządu ILS opracowywał i implementował strategie IT, wprowadzał transformacje zespołów w podległych mu pionach technologii, prowadził i rozwijał projekty informatyczne na skalę międzynarodową, a także odpowiadał za optymalizację i zwiększenie efektywności kosztowej IT.

W ostatnim okresie Robert Pławiak, jako Chief Information Officer w Grupie EFL, odpowiadał m.in. za opracowanie i wdrożenie strategii IT, transformację IT dla Grupy na lata 2017 – 2020, a także budowę i implementację strategii architektury korporacyjnej oraz sourcingu IT w spółkach Grupy.

Daniel Spica
CEO, Spica Solutions

Entuzjasta podejścia DevOps, rozwiązań prowadzących do automatyzacji wdrożeń, continuous delivery/deployment. Bazując na 20 letnim doświadczeniu w IT, stworzył firmę realizującą strategię Advisory & Technology Challenger, która w swoim założeniu ma kojarzyć się z mixem niebanalnych rozwiązań, dużej wiedzy i profesjonalizmu. Wierzy we własną i osobistą odpowiedzialność przed Klientem. Poszukuje rozwiązań spełniających ostre kryteria selekcji, uzyskując pewność, że każdy element jest szybko wdrażalny, racjonalny kosztowo i przynosi jasny i szybki zwrot z inwestycji. W swojej pracy skupia się głównie na świadczeniu usług i dostarczaniu wiedzy w zakresie poprawy efektywności IT oraz styku biznesu i IT. Zanim rozpoczął działalność we własnej spółce, pełnił różne role w dziale konsultingu firmy Infovide-Matrix SA, koronując je funkcją szefa zespołu konsultantów. Wcześniej swoje kompetencje zdobywał w Oracle’u i polskim przedstawicielstwie firmy Borland.

 

William Cappelli
DevOps Sales Specialist, Splunk

One of the world's leading experts on the market for IT management software, Will Cappelli recently joined Splunk as a DevOps Sales Specialist, after serving as Field CTO and Head of Product Strategy for Moogsoft, an AIOps software company. Before that he was a Research Vice President at Gartner for 15 years, where he developed that firm's coverage of the Application Performance Monitoring and AIOps software markets.

 

Marcin Paciorkowski
Regional Senior Solutions Engineer , CyberArk

Marcin Paciorkowski jest absolwentem specjalizacji Systemy Teleinformatyczne na Wydziale Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej oraz studiów podyplomowych „Bezpieczeństwo Systemów Informatycznych” realizowanych na Politechnice Warszawskiej.

Jako Regional Senior Solutions Engineer w firmie Cyberark, zajmuje się zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianą ochroną tożsamości i dostępu uprzywilejowanego.
Posiada niemal 15-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego potwierdzone licznymi
certyfikatami w zakresie wiodących technologii zabezpieczeń (między innymi CISSP). W trakcie swojej pracy zawodowej brał udział w implementacjach zaawansowanych systemów zabezpieczeń oraz testach penetracyjnych i audytach bezpieczeństwa dużych instytucji w Polsce i regionie.

Amine Al Oumami
Principal Solution Engineer, CyberArk

Amine is the Principal Solution Engineer, leading the EMEA Pre-Sales DevOps team at CyberArk. Amine spent many years in R&D environment where he led major world DevOps projects in the Payment business. Always up for a challenge, Amine is committed to driving customer success and particularly enjoys designing and architecting future proof solutions.

Bartosz Kryński
Solutions Engineering Team Leader, CyberArk

CISSP, od sześciu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z ochroną tożsamości oraz zarządzaniem dostępami uprzywilejowanymi. Przez ponad 15 lat nabywał doświadczenia w przygotowywaniu oraz realizacji projektów związanych z bezpieczeństwem środowisk teleinformatycznych. Uczestniczył w wielu testach penetracyjnych oraz audytach bezpieczeństwa dużych instytucji w Polsce i regionie Europy Środkowej / Wschodniej.
Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej.

Paweł Zięba
Global Head of RPA Practice, DB Schenker

Ekspert IT z 15-letnim stażem. Entuzjasta ITIL, DevOps i zwinnych praktyk. Fan otwartej wiedzy i dzielenia się. W IT "dotknął" wszystkiego - od wsparcia po sztuczną inteligencję, dlatego teraz skupia się na innych.

Lider z wyboru. Pracuje z ludźmi, aby ich inspirować, motywować do odkrywania ukrytych talentów i zachęcać do sięgania daleko poza własne horyzonty. Uważa, że ludzie nigdy nie popełniają błędów i może to udowodnić. W drugim człowieku stara się zawsze widzieć istotę ludzką, nie "pracownika", czy "podwładnego". Jego celem jest tworzenie zespołów i miejsc pracy, gdzie ludzie chcą być i gdzie chcą być sobą.

Bartosz Niwiński
Sales Director,
CloudBees

Inżynier, od 21 lat biznesowo związany z branżą technologiczną. Współzałożyciel dwóch firm rozwijających oprogramowanie dla klientów z Europy. W CloudBees odpowiada za rozwój biznesu firmy na rynkach CEE, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wierzy, że transformacja DevOps jest krytycznym czynnikiem każdej transformacji cyfrowej w firmach, w których rozwój oprogramowania ma istotny wpływ na customer experience i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Eliza Staniszkis
Data Platform & System Integration Department Director, Nationale-Nederlanden

 

Michał Furmankiewicz
Szef Działu Konsultingu w firmie Chmurowisko, Microsoft MVP Azure i Microsoft Certified Trainer.

Architekt rozwiązań chmurowych, sprawnie łączący potrzeby biznesu z możliwościami technologii. Z branżą IT związany od ponad 16 lat. Pracował zarówno dla dużych międzynarodowych organizacji jak i mniejszy polskich firm. Chmurę postrzega jako jedno z narzędzi służących do transformacji firmy. W wolnym czasie występuje na konferencjach, meetupach lub wykłada na uczelni. Kiedy czasu jest naprawdę dużo, zakłada słuchawki i pisze kod. Tylko dla siebie i dla zabawy.

Karina Popieluch
Dyrektor studiów podyplomowych HR Business Partner i Senior HR business Partner, Akademia Leona Koźmińskiego
Właścicielka, KaiZenHR

Blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała początkowo na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B, a następnie w roli doradcy współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT, logistyki oraz ubezpieczeń i finansów.

Przejście z Biznesu do HR traktuje jako naturalną odpowiedź na oczekiwania rynku i organizacji budujących swoją przewagę konkurencyjną na rozwoju kapitału ludzkiego oraz konsekwencję specjalizacji w dziedzinie zarządzania i ekspertyzy w obszarze Lean Management. Zarządzała produkcją oraz sprzedażą, realizowała executive coaching, a jako interim manager lub konsultant projektowała i prowadziła restrukturyzacje, ośrodki AC/DC oraz szereg szkoleń i projektów doradczych.

Od 2000 rozwijała Willson&Brown, w 2009 założyła KaiZen HR, 2010-2011 odpowiedzialna za Performance oraz Talent Management w firmie Kompania Piwowarska S.A, w latach 2011-2014 Associate Partner LEANPASSION.

W kwietniu 2018 jej osiągnięcia zawodowe uhonorowane zostały nagrodą Polish Businesswoman Awards w kategorii Lider w obszarze strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Twórca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych HR Business Partner oraz Senior HR Business Partner, jest jednym z kluczowych liderów merytorycznych i kieruje pracą zespołu profesjonalistów, zachowując pełną kontrolę i odpowiedzialność za jakość jego pracy oraz powierzone do realizacji cele.

Absolwentka m.in. MBA, Akademii Profesjonalnego Trenera Biznesu oraz studiów na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Dyplomowany Trener Biznesu, posiada również certyfikację Coacha, Asesora oraz akredytacje na narzędzia psychometryczne: OPQ(SHL), FRIS, Extended Disc, Facet 5 oraz narzędzie badania metodą 360* Profilor.

Członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Koźmiński Executive Business School oraz Partner Merytoryczny i Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wykłada Lean Management na studiach MBA, jest kierownikiem studiów podyplomowych i wykładowcą na kierunku HR Business Partner. Wykłada również Zarządzanie Zmianą, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Zarządzanie Efektywnością min. na studiach MBA oraz studiach podyplomowych dla specjalizacji HR. Członek rady merytorycznej czasopisma branżowego HR Business Partner oraz patron merytoryczny cyklu HR na szpilkach. Autor książki HR Businsess Partner – rola, filary, perspektywy oraz wielu publikacji, a także uznany prelegent na konferencjach branżowych.

 

Tomasz Gintowt
Founder, DataOps Poland

W swoim życiu byłem już Architektem, DevOps'em, SysOps'em oraz DBA. Jestem skupiony na dostarczaniu rozwiązań składowania i przetwarzania danych. Nie są mi obce wszelkiej maści bazy danych, systemy real time data i streamingu. Doradzam, wdrażam, projektuje jak efektywnie wykorzystywać technologie. Wierzę, że razem możemy więcej dlatego ponad procesy i narzędzia stawiam ludzi i interakcje. Moja wewnętrzna potrzeba dzielenia się wiedzą, popchnęła mnie do stworzenia społeczności DataOps Polska, która zrzesza osoby zainteresowane inżynierią danych.

Dymitr Mażar
CTO / CIO

Do końca sierpnia CTO w Burda Media, odpowiedzialny za rozwój serwisów internetowych (m.in. polki.pl, wizaz.pl, party.pl, viva.pl, mamotoja.pl). Doświadczony IT Manager, od ponad 19 lat zarządzający IT w spółkach działających w obszarze mediów, internetu, sprzedaży, finansów i usług. Absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie pracował również jako wykładowca.
Obszary zainteresowań: rozwój oprogramowania, projektowanie architektury, usprawnienie wydajności i niezawodności złożonych systemów IT, optymalizacja procesów biznesowych.

Marcin Mazurek
VP of Technology, Allegro

Paweł Leżański
Chief Techical Officer, Ringier Axel Springer

Jest CTO specjalizującym się w branży mediów cyfrowych, z ponad 20 letnim doświadczeniem w ICT. Karierę zaczynał w firmie DRQ od pracy nad rozwiązaniami IT dla bankowości i telekomunikacji, pełniąc funkcje techniczne oraz zarządzające. Dołączył do Onetu w 2005 roku, najpierw jako Członek Zarządu odpowiedzialny za technologie, później pełniąc funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej i Prezesa Zarządu spółki DreamLab Onet.pl Sp.z o.o. Po włączeniu DreamLabu w struktury Ringier Axel Springer jako hubu technologicznego Ringier Axel Springer Tech, pełni funkcję CTO Ringier Axel Springer AG nadzorując zespoły technologiczne we wszystkich krajach grupy i technologiczne systemy wspierające 40 milionów użytkowników.
Jest absolwentem Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykładał na Politechnice Krakowskiej oraz ukończył kilka programów managerskich na IMD w Lozannie.

Piotr Burzyński
IT Director, Services & Engineering, TechOps at Elanco Animal Health

Menadżer z wieloletnim stażem w obszarze ICT. Od 2019 związany z Elanco Animal Health gdzie odpowiada za obszar Hybrid Cloud & Network. Zaangażowany w budowanie od podstaw i rozwój globalnego zespołu DevOps i wdrażanie idei cloud first i multi cloud.

Łukasz Ratman
IT Lead, Tech / Business Support Tribe / Digital Experience & Automation Area, ING Hubs

Od ponad 14 lat związany z ING oraz katowickim centrum usług wspólnych dla grupy. Początkowo związany z programowaniem, następnie zaangażowany w budowanie nowych usług m. in. operacji bezpieczeństwa oraz tworzeniem software house.
Obecne odpowiada za operacje IT, monitoring dostępności oraz globalne centrum kompetencyjne robotics process automation dla grupy ING. Absolwent Politechniki Wrocławskiej (Wydział Elektroniki).

 

Marcin Dzienniak
CTO, Operator Chmury Krajowej

Jest managerem z 20 letnią praktyką międzynarodową i krajową w realizacji projektów biznesowych i technologicznych w sektorze finansowym zdobytą w największych firmach konsultingowych. W PKO Banku Polski od 2018 na stanowisku Dyrektora Departamentu Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia a od 2020 lider Programu Transformacji Technologicznej Road2Cloud. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria oraz Finanse i Bankowość, ukończył również Executive Leadership Development Program na Uniwersytecie Stanforda.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.