Krzysztof Wiśniak
Regional Human Resources Leader for Stonewool Operations Europe
Owens Corning

 

Regionalny Dyrektor Personalny na Europę w obszarze operacyjnym Izolacje w Owens Corning (www.owenscorning.com), absolwent Politechniki Opolskiej oraz Robert H. Smith School of Business Uniwersytetu w Maryland, gdzie ukończył studia Executive MBA. Członek Polskiego Stowarzyszenia HR, członek-założyciel stowarzyszenia #HROdNowa. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w działach sprzedaży i HR firm z branży FMCG i e-commerce (Unilever, SSL Healthcare, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Danone, Allegro). Przeszedł bogatą ścieżkę kariery w obszarze sprzedaży: od roli Przedstawiciela Handlowego po rolę Regionalnego Kierownika Sprzedaży, odpowiadającego za teren 1/4 Polski. W latach 2007-2014 pracował w Dziale Personalnym Grupy Żywiec S.A., gdzie pełnił rolę Trenera, Kierownika Personalnego, a następnie Dyrektora ds. Rozwoju Organizacji. Z grupą spółek Danone był związany w latach 2014-2021, gdzie zarządzał HR w obszarze operacyjnym Żywiec Zdrój S.A., następnie odpowiadał za Dział Personalny w fabryce Danone w Bieruniu (śląskie) po czym odpowiadał za HR w obszarze Operacyjnym w Regionie obejmującym Polskę, kraje Europy Centralnej oraz kraje nordyckie. W Allegro odpowiadał za HR w obszarze Corporate Development, Smart oraz Delivery Experience.
W Owens Corning, jest odpowiedzialny za rozwój strategii personalnej, wspierającej wdrażanie TPM, zrównoważonego rozwoju oraz zróżnicowanego środowiska pracy w fabrykach położnych na terenie Europy.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.