Maciej Woropaj
Właściciel, M-Coaching

Ukończyłem Uniwersytet Łódzki oraz międzynarodowe studia Master of Public Administration na bazie MBA w Polsko – Amerykańskim Instytucje Zarządzania przy UŁ. Jestem też absolwentem studium podyplomowego „Coaching i Mentoring w Biznesie” na Politechnice Łódzkiej, studium „Różnice indywidualne” w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studium podyplomowego „Fundusze Strukturalne UE” na UŁ.

Jestem doświadczonym trenerem biznesu, edukatorem i konsultantem, który specjalizuje się w zakresie inteligencji emocjonalnej, budowania i pracy zespołów, przywództwa, psychologii różnic indywidualnych, komunikacji interpersonalnej, asertywności, a także efektywnej i skutecznej sprzedaży oraz narzędzi i metod usprawniających zarządzanie i poprawiających efektywność organizacji.

Posiadam m.in certyfikaty Matrik Professional Management Trainter – Management Training Tools, Certyfikat Regional Policy In European Union Teritorial Marketing Uniwersytetu w Udine (Włochy), Strategicznie dla Rozwoju Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Licencjonowanego Systemu Sprzedaży IMPACT®.

Osobnym i szczególnym obszarem moich zainteresowań jest profilaktyka uzależnień i innych zachowań niebezpiecznych oraz praca na rzecz rodzin. Jestem współzałożycielem fundacji, w której od 2006 r. wraz z przyjaciółmi tworzę i prowadzę programy profilaktyczne, integracyjne i kompetencyjne, oparte o narzędzia z zakresu inteligencji emocjonalnej, adresowane do dzieci, młodzieży i rodziców oraz nauczycieli i pedagogów, a także całych rodzin.
Mam szerokie zainteresowania, jednak główne pasje to czytanie książek o tematyce psychologicznej i literatury czeskiej, a także duchowość chrześcijańska, bieganie, podróże i muzyka. Od 24 lat jestem wokalistą w zespole „Mocni w Duchu”, grającym muzykę chrześcijańską, z którym nagrałem kilkanaście płyt i odwiedziłem niemal każdy zakątek Polski oraz znaczną część Europy. Od 18 lat jestem mężem. Mam dwóch synów i córkę.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.