Paweł Kosmólski
Dyrektor ds. Dostarczania Rozwiązań IT, PZU

 

Z IT związany od początku kariery zawodowej. Jako absolwent Uniwersytetu Gdańskiego rozpoczął pracę w przemyśle stoczniowym, gdzie wspierał cyfryzację procesów. W 2006 roku przeniósł się do branży finansowej, realizując projekty dla największych polskich banków. W 2013 roku dołączył do Grupy PZU, gdzie pracuje do dziś. W PZU od początku związany z domeną ubezpieczeń majątkowych, gdzie przeszedł drogę od programisty, przez lidera obszaru, do dyrektora odpowiedzialnego za rozwój oprogramowania dla całej domeny.

Aktualnie jest współodpowiedzialny za proces transformacji DEVOPS w Grupie PZU, a opiekując się domeną, w której główną role pełni jeden z większych polskich systemów monolitycznych, mierzy się na co dzień z wieloma nietuzinkowymi wyzwaniami.

Prywatnie interesuje się wszystkimi aspektami otaczającego świata, zgodnie z najlepszymi wzorcami renesansu 😉 Zgłębia też pojęcie „developer” w tradycyjnie rozumianym kontekście, wolny czas poświęcając na przebudowę domku działkowicza.

 

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.